SAB-ICO2N®

CO2-extensieve producten

Dat doen we allereerst met het gebruik van minder materiaal. Van het gebruik van dunner staal tot minder chemische spoelingen, van het ophalen van ons eigen verpakkingsmateriaal tot het toepassen van gerecycled materiaal. De tweede route is met Zeremis Carbon Lite. Het is staal met een lagere CO2-uitstoot, en daarmee ideaal voor klanten die hun scope 3-doelstellingen willen behalen.


Zeremis Carbon Lite
SAB-ICO2N van Zeremis® biedt de markt op maat gemaakte groene oplossingen, waardoor u uw scope 3-doelstellingen kunt behalen. Met Zeremis Carbon Lite introduceert SAB-profiel staal met een lagere CO2-footprint, een perfecte oplossing voor klanten die hun eigen footprint willen verkleinen. Zeremis Carbon Lite is staal dat is geproduceerd met 30 tot wel 90% minder CO2-uitstoot.

SAB-ICO2N stelt u in staat om uw CO2-footprint nu te verkleinen door het gebruik van Zeremis® Carbon Lite-staal, naast andere oplossingen.



Minder materiaal gebruiken
We verminderen voortdurend het materiaalverbruik en helpen klanten het materiaalgebruik te optimaliseren:

• ondersteunen bij product- en ontwerpkeuzes om waar mogelijk dunner (sterker) staal aan te bieden
• elimineren van chemische spoelingen
• minimaliseren van productieafval (schroot)
• producten op de benodigde lengtes aanleveren
• verminderen van de verpakking waar mogelijk
• verpakkingsmateriaal terugsturen naar de leverancier voor hergebruik
• eigen verpakkingsmateriaal weer ophalen van de bouwplaats en opnieuw inzetten
• waar mogelijk kiezen voor gerecycled materiaal
• gebruik van FSC papier

Fokker 8 | Circulair gebouw met SAB