SAB Vakantiebericht zomer 2021

De olympische spelen in Tokio zijn begonnen, net als de Nederlandse en de SAB vakantieperiode.

De eerste SAB-medewerkers zijn zelfs al met vakantie en vele anderen zullen nog volgen. Het is dan ook een stuk drukker voor de medewerkers, die nog wel aan het werk zijn in deze bouwvak-vakantieperiode.  

Omdat onze bezetting op de verkoopafdeling onderbezet is en anderzijds de verkoopmogelijkheden momenteel beperkt zijn, hebben we besloten de verkoopafdeling gedurende week 31 en 32 geheel te sluiten.

De afdelingen planning en product service blijven uiteraard wel open om lopende orders te begeleiden, technische vragen te beantwoorden of rekenwerk te verrichten voor projecten in de toekomst. Ook blijft onze productie in IJsselstein en Geldermalsen gewoon doordraaien de komende weken. Onze reguliere openingstijden blijven maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 16.30 uur.

Team SAB wenst je een welverdiend en goed zomerverlof, zeker na de afgelopen hectische periode. En ieder veel plezier met de Olympische spelen of je eigen vakantie in binnen- of buitenland of gewoon lekker thuis.