T +31 (0) 30 68 79 700 Produktieweg 2, 3401 MG IJSSELSTEIN

SAB medewerkers

SAB medewerkers

Voor het gezicht achter de SAB medewerkers waarmee u contact heeft via de telefoon, mail en face-to-face bent u hier op de goede plek.

De hyperlinks bij de namen van onze medewerkers leiden u naar de LinkedIn-pagina die zij zelf bijhouden. Onze medewerkers zijn zowel telefonisch als via de mail te bereiken. 

Verkoop buitendienst

Stefan Marechal - België
stefan.marechal@tatasteeleurope.com - (32) (0) 47 367 20 81 

Bert Dilling - Noord Nederland
bert.dilling@tatasteeleurope.com - 06 46 31 55 87

Gert-Jan Evers - Zuid Nederland
gert-jan.evers@tatasteeleurope.com - 06 20 24 94 47

Robin Borst - Agrarische markt
robin.borst@tatasteeleurope.com  - 06 15 24 88 89

Verkoop binnendienst 

Ton van Oort
ton.van.oort@tatasteeleurope.com - 030 68 79 736

Thijs Nollen 
thijs.nollen@tatasteeleurope.com - 030 68 79 732

Laura Huzen 
laura.huzen@tatasteeleurope.com - 030 68 79 753 

Gerwin Schellingerhout
gerwin.schellingerhout@tatasteeleurope.com - 030 68 79 738 

Verkoop Gordingen
Oscar Kuijpers 
oscar.kuijpers@tatasteeleurope.com - 030 68 79 770

Verkoop Zetwerk

Ron Borremans
sab.zetterij@tatasteeleurope.com - 06 52 03 42 90

Planning 

Kees van den Berg 
kees.van.den.berg@tatasteeleurope.com - 030 68 79 745

Ronald van Es 
ronald.van.es@tatasteeleurope.com - 030 68 79 744

Patrick Groenendijk
patrick.groenendijk@tatasteeleurope.com - 030 68 79 747

Product Services

Jack Hage - Product Service Technische vragen en berekeningen
jack.hage@tatasteeleurope.com - 030 68 79 797

Annemarie den Butter - Product Service Technische vragen en berekeningen
annemarie.den.butter@tatasteeleurope.com - 030 68 79 794 (Ma - Di - Do Mo)

André de Jongh - Manager Business Development
andre.de.jongh@tatasteeleurope.com - 030 68 79 796

Rens Willemsen - Manager New Business Development
rens.willemsen@tatasteel.com - 030 68 79 793

Marketing & Communicatie

Clara Dorrepaal - Manager Communicatie
clara.dorrepaal@tatasteeleurope.com - 030 68 79 795

Usen Koppes - Manager Marketing 
usen.koppes@tatasteeleurope.com - 030 68 79 700
 

Laadplanning

Laadplanning IJsselstein
sab.lp@tatasteeleurope.com - 030 68 79 621

Jaap-Jan Leeuwenburgh - Laadplanning Nieuwegein / Sandwichpanelen
sandwich.sab-profiel@tatasteeleurope.com - 030 68 79 675 

Voor al uw vragen

+31 (0) 30 68 79 700
of klik hier om contact met ons op te nemen