SAB medewerkers

Voor het gezicht achter de SAB medewerkers waarmee ieder contact heeft via de telefoon, mail en face-to-face ben je hier op de goede plek.

Afdelingsnummers

Wij hebben onze telefooncentrale per groep ingericht. Via het groepsnummer kun je direct naar de juiste afdeling bellen. Probeer dus eerst een van deze nummers te bellen.

Verkoop                    030-6879 765
Orderverwerking      030-6879 730
Planning                   030-6879 740
Product service        030-6879 790
Zetterij                      030-6879 649

Nog even in het kort welke afdeling je voor welk type vraag kunt bellen.

  • Verkoop: prijzen, orders, specificaties, levertijden nieuwe orders, algemene vragen, monster aanvragen
  • Order verwerking: vragen over lopende orders m.b.t. pakketindelingen
  • Planning: vragen over levertijden van lopende orders, afroepen
  • Product service: technische vragen, statische berekeningen
  • Zetterij: prijzen, orders, specificaties, levertijden nieuwe orders met betrekking tot zetwerk

Naast de groepen zijn onze medewerkers natuurlijk bereikbaar via hun directe doorkiesnummer, mobiel of via de mail te bereiken. De hyperlinks bij de namen van onze medewerkers leiden je naar de LinkedIn-pagina die zij zelf bijhouden.

Verkoop buitendienst

Bert Dilling - Noord Nederland
bert.dilling@tatasteeleurope.com - 06 46 31 55 87

Gert-Jan Evers - Zuid Nederland
gert-jan.evers@tatasteeleurope.com - 06 20 24 94 47

Freek Michel - Zuid Nederland 
freek.michel@tatasteeleurope.com - 06 24 95 93 84

Stefan Marechal - België
stefan.marechal@tatasteeleurope.com - (32) (0) 47 367 20 81 

Verkoop binnendienst 

Monique van der Linde - Hoofd Verkoop binnendienst
monique.van.der.linde@tatasteeleurope.com - 030 - 68 79 625

Ton van Oort
ton.van.oort@tatasteeleurope.com - 030 68 79 736 (Ma - Di - Wo)

Thijs Nollen 
thijs.nollen@tatasteeleurope.com - 030 68 79 732

Gert-Jan Enzlin 
gert-jan.enzlin@tatasteeleurope.com - 030 68 79 738  

Melanie Geurts 
Melanie.Geurts@tatasteeleurope.com - 030 68 79 756 

Verkoop Zetwerk

Ron Borremans / Wim Lapperre
sab.zetterij@tatasteeleurope.com - 030 68 79 749  of 06 52 03 42 90

Planning 

planning.sab@tatasteeleurope.com

Ronald van Es - 030 68 79 744

Karin van Ekeren  - 030 68 79 747

Ulrike Stenzel - 030 68 79 783

Product Services

Jack Hage - Product Service Technische vragen en berekeningen
jack.hage@tatasteeleurope.com - 030 68 79 797

Annemarie den Butter - Product Service Technische vragen en berekeningen
annemarie.den.butter@tatasteeleurope.com - 030 68 79 794 (Ma - Di - Do - Vr)

André de Jongh - Manager Business Development
andre.de.jongh@tatasteeleurope.com - 030 68 79 796

Rens Willemsen - Manager New Business Development
rens.willemsen@tatasteeleurope.com - 030 68 79 793

Marketing & Communicatie

Usen Koppes - Marketing Manager
usen.koppes@tatasteeleurope.com - 06 11028092

Clara Dorrepaal - Manager Communicatie
clara.dorrepaal@tatasteeleurope.com - 030 68 79 795

Laadplanning

Laadplanning IJsselstein
laadplanningsab@pofm.com - 030 68 79634

Laadplanning Geldermalsen / Sandwichpanelen
sandwich.sab-profiel@tatasteeleurope.com - 030 68 79 675  

Expeditie IJsselstein
expeditie.sab@tatasteeleurope.com - 030 68 79 621